top of page
O MNIE  

 

 

Ludzie w organizacji i nowoczesne technologie to moje fascynacje. Łączę je realizując projekty organizacyjne i HR oparte na danych i doradzając specjalistom HR jak strategicznie wesprzeć biznes oraz stosować narzędzia i systemy IT w pracy z organizacją. Od 2016 jestem związana z dostawcą jedynej polskojęzycznej platformy do zarządzania sieciowego (Mapa organizacji), firmą Network Perspective Sp. z o.o. Pracuję także w języku angielskim. Od 2012 roku doradzam przedsiębiorstwom  i osobom prywatnym.   

Zaufanie, wzrost  i rozwój to moje wartości. 

Jestem facylitatorem (z certyfikatem APMG) i mediatorem akredytowanym przy Międzynarodowym Centrum Mediacji w Warszawie a także jednym z założycieli think tanku HR Influencers, który promuje zarządzanie oparte na wartościach.  

 

Doświadczenie zdobyłam jako menedżer, HR Business Partner i szef HR w takich firmach jak Orange (PTK Centertel), Ernst & Young, Bank Creditanstalt, Winterthur, Bank Crédit Lyonnais i w Grupie Crédit Agricole. Przez rok pracowałam w projekcie informatycznym współtworząc z Enxoo Sp. z o.o system do zarządzania procesami tzw. "miękkiego" HR - HCM Skilo . 

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej (z tytułem mgr inż. technologii materiałów), Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej (Akademia Psychologii Przywództwa) a także  studiów podyplomowych w Akademii im. L. Koźmińskiego w Warszawie (zarządzanie kompetencjami pracowników)  i Szkoły Facylitatorów Organizacji (wg. standardów International Association of Core Facilitator Competencies) na Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiadam akredytację narzędzia psychometrycznego Facet5. 

 

Adres e-mail: joanna@serumhr.pl

Joanna Bilecka

          Konsultant OD i HR           Facylitator i mediator

bottom of page