top of page

HR

CO ROBIMY?

Wspieramy menadżerów i działy HR w osiąganiu ich celów i przygotowujemy organizacje na nieustanne zmiany. Wdrażamy ideę Nathalie Lugagne. 

„Zmiana nie jest niczym nowym. Wyzwaniem jest coraz szybsze tempo zmian. Dzisiaj już wszyscy rozumiemy, że aby odpowiednio reagować na rosnącą zmienność, organizacje muszą być bardziej zwinne (agile) i innowacyjne. Jeden lider samodzielnie nie jest w stanie ogarnąć pełnego zakresu zmian ani też posiąść odpowiednio głębokiego wglądu, potrzebnego do poruszania się w dzisiejszym zmiennym świecie biznesu – jednak dla zespołu jest to możliwe.

Kiedy przychodzi wdrażać tę zmianę kultury organizacyjnej od przywództwa indywidualnego do zespołowego, HR jest ważną dźwignią. Filary zespołowego przywództwa – zwłaszcza zaufanie i upodmiotowienie pracowników (empowerment) - zależą głównie od polityki HR, a konkretnie od tego, czy jest ona sprawiedliwa i transparentna. Efektywność HR wobec tych wyzwań jest kluczem do sukcesu w transformacji organizacji, jeśli chodzi o jej zwinność i innowacyjność.”

9 grudnia 2016, Nathalie Lugagne, Associate Dean odpowiedzialna za Executive Eductaion w HEC, Paryż​

JAK PRACUJEMY W PROJEKTACH HR? 

Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie. Diagnoza jest podstawą trafnych działań.

  • Kiedy rozpoczynamy współpracę pytamy: Jak jest? Jak nie jest? Jak chcesz, żeby było?

  • Kiedy już wiemy dokąd będziemy zmierzać, wspólnie ustalamy kryteria sukcesu

  • Stosujemy sprawdzone metody, rozwiązania dopasowujemy na miarę  

  • Pracujemy na danych i relacjach, budujemy zaufanie

  • Rekrutujemy menedżerów i specjalistów, którzy zmieniają firmy. 

bottom of page