PARTNERZY

PARTNER STRATEGICZNY

Network Perspective Sp. z o.o. - dostawca platformy Mapa organizacji

Joanna Bilecka jest Ekspertem Mapy organizacji, jedynej dostępnej również
w języku polskim platformy zarządzania sieciowego HR i organizacją.
Wrocławska firma polskich naukowców Network Perspective Sp. z o.o. stworzyła Mapę organizacji, aby ułatwiać przedsiębiorstwom osiąganie elastyczności, rozwój wiedzy, współpracy i podnoszenie konkurencyjności.  Platforma pozwala zarządzać relacjami, rozwojem ludźmi, zespołów i organizacji z sieciowej perspektywy. Rozwiązanie dla tych, którzy mają ambicję podejmować decyzje w oparciu o twarde dane, zwykle pozostające w ukryciu.   

https://www.mapaorganizacji.pl/#/

enxoo Sp.  z o.o. - dostawca HCM sklio

Skilo to system, który usprawnia i upraszcza proces pozyskiwania, rozwoju i angażowania pracowników w organizacji. Obejmuje kluczowe obszary zarządzania zasobami ludzkimi takie jak: rekrutacja, wdrażanie, rozwój, ocena, szkolenia, wynagrodzenia i benefity czy samoobsługową ułatwiającą komunikację, budowanie relacji i zaangażowania pracowników. Zbudowany na wiodącej platformie SaaS firmy Salesforce, Sklio stanowi gotowy do użycia system online do zarzadzania talentami i procesami HR. Nie wymaga instalacji a jego konfiguracja i uruchomienie są proste. Łatwo integruje się z innymi aplikacjami.

https://www.youtube.com/watch?v=AEjWkqKSrdQ.

Katarzyna Maternicka-Mordak 

Katarzyna jest konsultantem i szkoleniowcem oraz certyfikowanym trenerem TROP. Posiada wieloletnie doświadczenie w roli szefa działów szkoleń i HR w firmach usługowych, sprzedażowych i produkcyjnych. 

Jest akredytowanym diagnostą Harrison Assessments. Jej specjalność to szkolenia szyte na miarę, wsparcie i rozwój sił sprzedaży, umiejętności osobiste i rekrutacja.